Kıbrıs Ne Haber – Kıbrıs'ın Güncel Haber Sitesi
Mehmet Ali Erbil: Ağlayarak Uyanır Eşime Sarılırdım, Öğleden Sonra Aldatırdım
96 views
21 Eylül 2022 - 13:41


Mehmet Ali Erbil: Ağlayarak Uyanır Eşime Sarılırdım, Öğleden Sonra Aldatırdım
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, özel hayatıyla ilgili gündem olacak açıklamalarda bulundu. Erbil, “Bir eşime çok aşıktım. Gece rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, ağlayarak uyanırdım, sarılırdım. Öğleden sonra gider aldatırdım” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin en tanınan isimlerinden Mehmet Ali Erbil, konuk olduğu programda tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Erbil, ilişkilerinde her zaman çok eşli olduğunu söylerken, bir eşine çok aşık olduğunu, rüyasında ayrıldıklarını görüp ağlayarak uyandığını ancak öğleden sonra gidip aldattığını ifade etti.

Haber Global’de Buket Aydın ile Yüz Yüze programının konuğu olan Mehmet Ali Erbil, özel yaşamıyla ilgili tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu.

HEP ÇOK EŞLİYDİM, EVLİLİKLERİMDE HATALAR YAPTIM

Erbil, “İlk eşime çok aşık oldum, 20’li yaşlardaydım ve iç güveysi gittim. Nişanlıydık, rahmetli babası hakimdi, ağabeyiyle aynı odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o da benimle bir oyuncak gibi oynardı. Hep çok eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Keşke yapmasaydım dediğim oldu” dedi.

BİR EŞİME ÇOK AŞIKTIM, ÖĞLEDEN SONRA GİDER ALDATIRDIM

Erbil, “Bir eşime çok aşıktım. Gece rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, ağlayarak uyanırdım, sarılırdım. Öğleden sonra gider aldatırdım. Ben küçükken çok travmalar yaşadım anne-baba arasında. Anne-baba sevgisi görmedim gibi bir şey. Anne ve üvey baba olduğu için çok zor bir çocukluk geçirdim. Bu yedekleme duygusu bence. Devamlı sevgide, ilişkide yedekte birini bulundurmaya çalışıyorum. Bunu hiçbir doktora da söylemedim kendi kendime çözdüm bunu. Hepsi de çok seviyordu beni, çok aşıktılar. Aşık olunmayacak adam mıyım” ifadelerini kullandı.

SEDEF’E ÇOK HAKSIZLIK ETTİM, NE GELDİYSE BAŞIMA ONUN YÜZÜNDEN

Evlilikleriyle ilgili açıklama yapan Erbil, “İkinci eşim Nergis kısa süreli bir aşktı. Sedef’e aşık oldum bir yaz aşkı bir yıl sürdü. En kötüsü, en üzüldüğüm nokta Sedef’le evliyken son eşime aşık oldum. Sedef o zaman melek gibi bir kızdı. Sedef’e çok haksızlık ettim. Ne geldiyse başıma onun yüzünden. Belki ah etmemiştir. Ah edecek bir kız da değil o gerçekten melek gibiydi. Şimdi evlendi uzun konuşmak istemiyorum. En büyük haksızlığı ona ettim. İnsan işte yapabiliyorsunuz. Onunla da aynı şeyler başımıza geldi. İstemeyerek de olsa. Hala pişmanımdır. Tuğba çok düzgün, ayakları yere basan biri. Dört kere evlendim dördü de Ankaralı. Dördü de oğlak burcu. Nergis hariç o İkizler galiba” dedi.

KAYNAK: Haberciniz


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.