Kıbrıs Ne Haber – Kıbrıs'ın Güncel Haber Sitesi
Armağan Çağlayan’dan kötü haber: Akciğerimdeki kitle yüksek ihtimalle kanserli
59 views
21 Kasım 2022 - 22:00


Armağan Çağlayan’dan kötü haber: Akciğerimdeki kitle yüksek ihtimalle kanserli

Televizyonun sevilen isimlerinden yapımcı Armağan Çağlayan, akciğerinde bir kitle tespit edildiğini ve bu kitlenin yüksek ihtimalle de kanserli olduğunu duyurdu.

Televizyon dünyasının sevilen ismi, son dönemlerde de YouTube kanalında yaptığı programla adından sık sık söz ettiren başarılı yapımcı Armağan Çağlayan üzücü bir haberi paylaştı. Sosyal medya hesabından yaşadığı sağlık sorununu paylaşan Çağlayan, gelecek haftadan itibaren tedavi sürecine gireceğini duyurdu. 25 Kasım’daki ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’nin ardından bir süre zorunlu bir ara vereceğini fakat bunun fazla uzun sürmeyeceğini belirtti.

Çağlayan’ın sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

Beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle.

Öte yandan 56 yaşındaki yapımcı dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için sık sık durumu hakkında bilgilendirmelerde bulunacağını da belirtti.


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.