Kıbrıs Ne Haber – Kıbrıs'ın Güncel Haber Sitesi
Aksoy Tuning ikinci garajını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde açtı…
69 views
24 Ocak 2023 - 18:29Aksoy Tuning ikinci garajını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde açtı…

2007 yılında İstanbul’da kurulan Aksoy Tuning, kuruluşundan günümüze kadar hem kendisinin hem de tuning sektörünün gelişip, tanınabilir olması adına pek çok özel projeye imza atmıştır.

Binek araçlar ve özellikle off-road araçların modifiyesinde uzmanlaşan Aksoy Tuning Türkiye’nin hemen hemen her ilinden tuning sevenlere hizmet etmekte, yurt dışında ise Avrupa başta olmak üzere üç kıta dahil müşterilerine servis sağlamaktadır.

Bu sayede artık bir marka değeri haline gelen Aksoy Tuning, pek çok ünlü simanın araçlarını benzersiz hale getirirken “kişiye özel” çözümleriyle özel deneyimler sunmaktadır. Bir taraftan da off-road ve binek araç tutkunlarının araçlarını da aynı özen ve ilgiyle eşsiz birer otomobil haline getirmektedir.

Aksoy Tuning uzun süredir büyüme, dünya çapında bir marka olma hayalini 2022 yılının ortalarında hayata geçirmiş ve ikinci garajını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde açmıştır.

AV MERAKLILARINA MÜJDE!

Aksoy Tuning’in modifiye ederek 5 cm.den 20 cm.ye kadar yükseltebildiği off-road araçlar sayesinde av sezonunda rahat sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca ürün gamında bulunan çadırdan pürmüze, portatif sandalyelerden avcı bıçağına kadar tüm kamp malzemeleri de avcılık deneyiminizi kolaylaştırmak için internet sitesi www.aksoytuningkibris.com ‘da satışa sunulmuştur.

Modifiye sektöründe “haute couture” çalışmalar yaparak adından sıkça söz ettiren Aksoy Tuning gerek İstanbul garajında gerekse de K.K.T.C. garajında bundan sonra çıtayı daha da yukarıya çıkarmayı ve sektörüne yön veren firma olmayı hedeflemektedir.

Aksoy Tuning olarak satışını yaptığımız tüm ürünleri www.aksoytuningkibris.com internet sitemizden, bu güne kadarki tüm benzersiz modifiye çalışmalarımızın yapım aşaması videolarını www.youtube.com/AksoyTuningTv kanalımızdan, ürün fiyat, anlık fırsatlar ve kısa hikayeleri ise www.facebook.com/AksoyTuningKibris sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.