Kıbrıs Ne Haber – Kıbrıs'ın Güncel Haber Sitesi

Sağlık durumu kötüye gidiyor…

Sağlık durumu kötüye gidiyor…
123 views
27 Şubat 2021 - 11:06

Sağlık durumu kötüye gidiyor…

Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’ın sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Uzun süredir hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilirken, sanatçının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada acilen karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği ifade edildi. Hakan Taşıyan ile ilgili bu haber sonrası sevenleri internet üzerinden ‘Hakan Taşıyan nasıl, nerede, sağlık durumu nasıl, yaşıyor mu?’ gibi soruların yanıtlarını merak etti. İşte ayrıntılar…

Hakan Taşıyan’ın sağlık durumu nasıl? Gelen son dakika haberine arabesk müziğin ünlü ismi Hakan Taşıyan’ın son durumunun kötüye gittiği belirtildi. Sağlık sorunları nedeniyle 4 aydır hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan’ın acil şekilde böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği, böbrek nakli içinse kız kardeşiyle uyumlu oldukları belirtildi.

İşte Hakan Taşıyan sağlık durumuyla ilgili yapılan o açıklama:

“Hakan taşıyansevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile birelerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.