Kıbrıs Ne Haber – Kıbrıs'ın Güncel Haber Sitesi

Polis 3 bölgede sıkı denetim gerçekleştirdi

Polis 3 bölgede sıkı denetim gerçekleştirdi
117 views
17 Ocak 2021 - 13:11

Polis 3 bölgede sıkı denetim gerçekleştirdi

Polis, 16-17.01.2021 tarihleri,  21:00-01:00 saatleri arasında,  Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt Polis Müdürlükleri sorumluluk sahalarında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Gazimağusa’da gerçekleşen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, gece kulüpleri ve bahis evlerinde denetimler gerçekleştirildi. Denetimler kapsamında kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 9 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 205 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 49 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken 1 araç trafikten men edildi.

Girne’de gerçekleşen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren, kumarhaneler, barlar, kahvehaneler, diskolar ve gece kulüplerinde denetimler gerçekleştirildi. Denetimler kapsamında  kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 10 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 240 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 61araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken 4 araç trafikten men edildi.

Güzelyurt’da gerçekleşen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehanelerde yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 386 araç kontrol edilmiş  ve suç işlediği tespit edilen 33 araç sürücüsü  hakkında yasal işleme gidildi.

Voice of the Island

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.